zakres działalności

Zawodowe standardy i rozwój

Jeden telefon – pełen serwis

Już nie musisz poszukiwać różnych ekspertów, osobno dla finansów i księgowości. Oferujemy kompletny zakres finansowego outsourcingu dostosowany do Twoich potrzeb: od standardowej księgowości, poprzez raportowanie finansowe, controlling, urzędy skarbowe do szkoleń.

Jakość

Nasi pracownicy swoje doświadczenie zawodowe i wiedzę zdobywali podczas wielu lat pracy w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach, bankach i innych instytucjach finansowych. Dla naszych partnerów oferujemy najwyższej klasy serwis. W odróżnieniu do innych, prowadzimy znacznie szerszy zakres operacji finansowych i księgowych oraz wszystkie działania przeprowadzamy osobiście w imieniu i na rzecz naszych Partnerów. W założeniach naszej pracy jest stałe i bieżące uczestniczenie w „życiu” firm, z którymi współpracujemy – chcemy być obecni na każdym etapie rozwoju i podejmowania decyzji przez naszych Partnerów, aby w odpowiednim momencie móc reagować i proponować właściwe rozwiązania. Naszą dewizą jest stosowanie przemyślanych i omówionych rozwiązań przed ich wdrożeniem – chcemy stwarzać – osobom podejmującym kluczowe decyzje w przedsiębiorstwie - możliwości wyboru w oparciu o jak najpełniejszą świadomość prawno podatkową.

Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za Państwa decyzje.

Bezpieczeństwo finansowe

Dzięki gruntownemu wykształceniu i doświadczeniu naszych pracowników, jesteśmy zdolni faktycznie do redukcji kosztów obsługi. Ponieważ pracujemy w tym samym czasie dla firm działających w różnych branżach, mamy możliwość gromadzić doświadczenia i to dlatego możemy dawać naszym partnerom kompletny zakres usług zbudowany specjalnie w oparciu o potrzeby klienta i jego rozwój.

Chcesz otrzymywać informacje
o nowościach i promocjach?
Zaprenumeruj nasz newsletter!

Dodaj ...
Copyright © FMC 2006. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: StudioGraficzne.com